Знищувач паперу HP Pro Shredder 10MC
Фото 12 |
HP Pro Shredder 10MC різання 2x15 ммрізання 4x35 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP Pro Shredder 10MC
Знищувач документів шредер HP Pro Shredder 10MC A4/80gх10 листів/2x15/20 л | 20 581 грн. |
Шредер HP PRO SHREDDER 10MC | 18 950 грн. |
Знищувач документів шредер HP Pro Shredder 10MC A4/80gх10 листів/2x15/20 л | 17 352 грн. |
Модификації HP Pro Shredder 10MC
Ціни на HP Pro Shredder 10MC |
---|---|---|---|---|
HP Pro Shredder 10MC | від 17 352 грн. | 3 пропозиції | ||
HP Pro Shredder 15CC | від 12 185 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →