Знищувач паперу HSM 125.2 (3.9x30)
Відео 1Фото 15 |
HSM 125.2 (3.9x30) різання 1x5 ммрізання 3.9х30 мм |
|
Робочий цикл безперервний (не потребує часу на відпочинок).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HSM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HSM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HSM 125.2 (3.9x30)
Усі ціни 12 →Знищувач документів HSM 125.2 (3,9x30) (6020467) HSM 125.2 (3,9x30) | 33 999 грн. |
Уничтожитель документов hsm 125.2 (3,9x30) (6020467) | 34 180 грн. |
Истребитель документов HSM 125.2 (3,9x30) (6020467) HSM 125.2 (3,9x30) | 32 044 грн. |
HSM 125.2 (3,9x30) (6020467) hsm 125.2 (3,9x30) | 33 999 грн. |
HSM 125.2 (3,9x30) (6020467) HSM 125.2 (3,9x30) | 35 299 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації HSM 125.2 (3.9x30)
Ціни на HSM 125.2 (3.9x30) |
---|---|---|---|---|
HSM 125.2 (1x5) | від 49 149 грн. | 1 пропозиція | ||
HSM 125.2 (3.9x30) | від 32 044 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →