Тример Husqvarna 525RX (9667768-01)
Фото 4 |
Легкий і зручний тример мотокоса з довговічним бензиновим двигуном від іменитого шведського виробника. Ця модель призначена для активного побутового та помірного професійного використання. Відрізняється невеликою вагою, прекрасною ергономікою і підвищеним моторесурсом. Підійде для догляду за газонами і галявинами на прибудинковій території або в невеликому саду. Впорається із завданнями косіння трави, боротьби з бур'янами і видалення молодий кущовий порослі.
Може тривалий час працювати в безперервному режимі. Забезпечує покіс шириною 25,5 см. За рахунок невеликої ваги демонструє вражаючу маневреність, яка стане в нагоді для видалення рослинності у дерев, стін, бордюрного каменя, різного роду опор і інших перешкод. Тример Husqvarna 525RX обладнаний економічним 2-тактним бензиновим двигуном об'ємом 25 см3 і потужністю 1,4 к.с. Підтримує фірмову технологію X-Torq, забезпечує істотне зниження токсичності вихлопу (до 70%) і економію палива (до 20%). Працює з паливною сумішшю з неетильованого бензину з октановим числом 92 і масла Husqvarna HP (співвідношення компонентів 50:1). Фірмова тримерна головка T35 M10 забезпечує напівавтоматичне подачу корду. Завдяки наявності ергономічної ремінною оснащення Balance 35 (на обидва плеча), майже не стомлює оператора.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Husqvarna 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Husqvarna.
Купити Husqvarna 525RX
Мотокоса Husqvarna 525RX Mark II + Бесплатная предпродажная подготовка 970 | 17 499 грн. |
Травокосилка Husqvarna 525RX с косильной головкой Т35 и 4-зубчатым ножом G | 17 099 грн. |
Мотокоса Husqvarna 525Rx Mark II (9704466-01) | 17 499 грн. |
Травокосарка Husqvarna 525Rx II (9704466-01) | 17 499 грн. |
Мотокоса Husqvarna 525Rx Mark II с триммерной головкой T35, ножом 255/4/1" | 17 499 грн. |
- Довжина штанги — 1.48 м