Тример Husqvarna Aspire T28-P4A KIT (9706202-07)
Відео 7Фото 10 |
Husqvarna Aspire T28-P4A KIT (9706202-07)
Двигун:електричний (акумулятор)
Акумулятор:18 В, 4 Агод, 1 шт
Ріжуча система:роторна
Ширина захоплення:28 см
Вага:3.3 кг
Підвісна система зберігання Aspire. Через програму Husqvarna Connect можна через Bluetooth підключитися до тримера для моніторингу стану
Модель Husqvarna Aspire T28-P4A з артикулом 9706202-02 поставляється без акумулятора та зарядного пристрою, 9706202-04 - з акумулятором на 2.5 А4-6 акумулятором на 4 Агод і зарядним
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Всі характеристики
Характеристики Aspire T28-P4A KIT (9706202-07)
|
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Husqvarna Aspire T28-P4A KIT (9706202-07)
Аккумуляторный триммер Husqvarna Aspire T28-P4A KIT2 акб 4 Ah и з/у B45 97 | 6 999 грн. |
Аккумуляторный триммер Husqvarna Aspire T28-P4A KIT с акб 4.0 Ah и з/у 970 | 6 999 грн. |
Триммер аккумуляторный Husqvarna Aspire T28-P4A KIT2 (9706202-07) | 6 999 грн. |
Тример Husqvarna Aspire T28-P4A Kit2 АКБ+ЗП (9706202-07) | 6 999 грн. |
Відеоогляди
Модификації Husqvarna Aspire T28-P4A KIT (9706202-07)
Ціни на Husqvarna Aspire T28-P4A KIT (9706202-07) |
---|---|---|---|---|
Husqvarna Aspire T28-P4A KIT (9706202-04) | від 5 699 грн. | 4 пропозиції | ||
Husqvarna Aspire T28-P4A KIT (9706202-07) | від 6 999 грн. | 4 пропозиції | ||
Husqvarna Aspire T28-P4A | від 3 499 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →