Оперативна пам'ять Hynix SO-DIMM DDR3 1x4Gb HMT351S6BFR8C-H9
Hynix HMT351S6BFR8C-H9 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hynix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hynix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hynix SO-DIMM DDR3 1x4Gb HMT351S6BFR8C-H9
Память DDR3 SO-DIMM Hynix 1333 4Gb C9 (HMT351S6BFR8C-H9) 1.5v HMT351S6BFR8 | 397 грн. |
Оперативна пам'ять Hynix SODIMM DDR3-1333 4096MB PC3-10600 (HMT351S6BFR8C- | 450 грн. |
Оперативна пам'ять Hynix HMT351S6BFR8C-H9N0 SO-DIMM 4Gb | 536 грн. |
Оперативна пам'ять Hynix SODIMM DDR3-1333 4096MB PC3-10600 16Chip (HMT351S | 375 грн. |
Оперативна пам'ять Hynix SODIMM DDR3 4Gb 1333MHz PC3-10600 (HMT351S6BFR8C- | 460 грн. |
Показано 3 із 12 запитань
ще 9 запитань
Модификації Hynix SO-DIMM DDR3 1x4Gb
Ціни на Hynix SO-DIMM DDR3 1x4Gb |
---|---|---|---|---|
Hynix SO-DIMM DDR3 1x4Gb HMT351S6BFR8C-H9 | від 375 грн. | 5 пропозицій | ||
Hynix SO-DIMM DDR3 1x4Gb HMT451S6BFR8A-PB | від 225 грн. | 28 пропозицій | ||
Hynix SO-DIMM DDR3 1x4Gb HMT351S6CFR8C-PB | від 357 грн. | 32 пропозиції | ||
Hynix SO-DIMM DDR3 1x4Gb HMT451S6AFR8C-PB | від 460 грн. | 1 пропозиція | ||
Hynix SO-DIMM DDR3 1x4Gb HMT451S6MFR8C-PB | від 350 грн. | 2 пропозиції | ||
Hynix SO-DIMM DDR3 1x4Gb HMT351S6EFR8C-PB | від 265 грн. | 4 пропозиції | ||
Hynix SO-DIMM DDR3 1x4Gb HMT351S6EFR8A-PB | від 317 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →