Оперативна пам'ять Hynix SO-DIMM DDR3 1x4Gb HMT451S6BFR8A-PB
Hynix HMT451S6BFR8A-PB |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hynix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hynix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hynix SO-DIMM DDR3 1x4Gb HMT451S6BFR8A-PB
Усі ціни 26 →Sk hynix 4 Gb SO-DIMM DDR3L 1600 MHz (HMT451S6BFR8A-PB) | 494 грн. |
Sk hynix 4 Gb SO-DIMM DDR3L 1600 MHz (HMT451S6BFR8A-PB) | 490 грн. |
Модуль памяти для ноутбука SoDIMM DDR3L 4GB 1600 MHz Hynix (HMT451S6BFR8A- | 317 грн. |
Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR3L 4GB 1600 MHz Hynix (HMT451S6BFR8A | 392 грн. |
Hynix Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR3L 4GB 1600 MHz Hynix (HMT451S | 392 грн. |
ще 20 пропозицій
Показано 3 із 12 запитань
ще 9 запитань
Модификації Hynix SO-DIMM DDR3 1x4Gb
Ціни на Hynix SO-DIMM DDR3 1x4Gb |
---|---|---|---|---|
Hynix SO-DIMM DDR3 1x4Gb HMT351S6BFR8C-H9 | від 375 грн. | 5 пропозицій | ||
Hynix SO-DIMM DDR3 1x4Gb HMT451S6BFR8A-PB | від 225 грн. | 27 пропозицій | ||
Hynix SO-DIMM DDR3 1x4Gb HMT351S6CFR8C-PB | від 357 грн. | 32 пропозиції | ||
Hynix SO-DIMM DDR3 1x4Gb HMT451S6MFR8C-PB | від 350 грн. | 2 пропозиції | ||
Hynix SO-DIMM DDR3 1x4Gb HMT451S6AFR8C-PB | від 460 грн. | 1 пропозиція | ||
Hynix SO-DIMM DDR3 1x4Gb HMT351S6EFR8C-PB | від 300 грн. | 4 пропозиції | ||
Hynix SO-DIMM DDR3 1x4Gb HMT351S6EFR8A-PB | від 317 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →