Циркулярна пила Hyundai C 1500-190 Expert
Фото 5 |
Hyundai C 1500-190 Expert 1.3 кВт / 185 мм1.8 кВт / 210 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hyundai 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hyundai.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hyundai C 1500-190 Expert
Усі ціни 13 →Циркулярная пила Hyundai C 1500-190 | 3 366 грн. |
Циркулярка Hyundai C1500-190 (1.3 кВт, 190 мм) C 1500-190 | 3 366 грн. |
Циркулярна пила Hyundai C 1500-190 | 3 366 грн. |
Дисковая пила Hyundai C 1500-190 | 3 366 грн. |
Пила дискова циркулярна Hyundai C 1500-190 | 3 366 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Hyundai C 1500-190 Expert
Ціни на Hyundai C 1500-190 Expert |
---|---|---|---|---|
Hyundai C 1500-190 Expert | від 3 366 грн. | 13 пропозицій | ||
Hyundai C 1800-210 Expert | від 4 296 грн. | 12 пропозицій |