Циркулярна пила Tekhmann TSC-2090 (845415)
Відео 1Фото 2 |
Tekhmann TSC-2090 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tekhmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tekhmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tekhmann TSC-2090
Усі ціни 21 →Пила циркулярна Tekhmann TSC-2090 845415 | 3 600 грн. |
Пила циркулярная Tekhmann TSC-2090 | 3 600 грн. |
Пилка циркулярна Tekhmann TSC-2090 (845415) | 3 600 грн. |
Дисковая пила Tekhmann tsc-2090 (845415) | 3 741 грн. |
Дискова пила Tekhmann TSC-2090 | 3 600 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди