Ванна Ideal Standard Dea 180x80 см
Фото 11 | 185 790 грн. Купити! Окремостояча ванна Ideal Standard Dea Duo 180x80 + сифон click-clack, акриWinco.com.uaЗ нами 1 рік (Львів) Поскаржитись |
Ideal Standard Dea Duo 180x80 E306701 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ideal Standard 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ideal Standard.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Ideal Standard Dea
Ціни на Ideal Standard Dea |
---|---|---|---|---|
Ideal Standard Dea 170x75 см | від 176 490 грн. | 1 пропозиція | ||
Ideal Standard Dea 180x80 см | від 185 790 грн. | 1 пропозиція | ||
Ideal Standard Dea 190x90 см | від 200 670 грн. | 1 пропозиція |
Рекомендуємо