Ванна Kaldewei Eurowa 150x70 см
Відео 1Фото 2 |
Kaldewei Eurowa 150x70 |
|
Модель з отворами під ручки (арт. 119621020001)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kaldewei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kaldewei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kaldewei Eurowa 150x70 см
Усі ціни 9 →Ванна сталева Kaldewei Eurowa 150х70 119612030001 | 6 600 грн. |
Ванна сталева Kaldewei Eurowa 150x70 119612030001 | 6 200 грн. |
Kaldewei Kaldewei Eurowa 150x70 (119621020001) | 6 650 грн. |
Ванна Kaldewei 1,5х0,7 mod 310 2,5мм 119612030001 | 6 650 грн. |
Сталева ванна Kaldewei Eurowa 150х70 1196 1203 0001 (FORM PLUS) 1196120300 | 6 575 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
5 1 0 0 |
Дорого, вся в подряпинах з нізвідки, вузька Гарно виглядає Навіть зі сталлю в 3,5 мм іржаві крапки та подряпини від будь-якого впливу, пластиковим тазом включно. користуюся Kaldewei Eurowa 150x70 місяць і більше рекомендую не купувати |
Купив у квітні 2016 у червні прогнулась на ніжках і потріскалася емаль. Ванна 150/70 страх схожа на консервну банку. При покупці говорили метал 2,4 мм без емалі - відверта брехня Немає Дуже тонкий метал для ванни |
Показано 2 з 6 відгуків
ще 4 відгуки
Модификації Kaldewei Eurowa
Ціни на Kaldewei Eurowa |
---|---|---|---|---|
Kaldewei Eurowa 140x70 см | від 6 299 грн. | 6 пропозицій | ||
Kaldewei Eurowa 150x70 см | від 6 200 грн. | 9 пропозицій | ||
Kaldewei Eurowa 160x70 см | від 6 549 грн. | 6 пропозицій | ||
Kaldewei Eurowa 170x70 см | від 6 648 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →