Ванна Ideal Standard Hotline New 170x75 см
12 450 грн. Купити! Ванна акрилова Ideal Standard Hotline New 170x75, пряма (K274601)Winco.com.uaЗ нами 1 рік (Львів) Поскаржитись |
Ideal Standard Hotline New 170x75 K274601 |
|
Стійка до подряпин, вм'ятини, ультрафіолетового випромінювання. З шумоподавлюючими накладками.
Рекомендований набір Porestat арт. 17156511 чи Schedel арт. SW 80026. Необхідні ніжки для ванни арт. 49115000 та система ущільнення арт. 49114000, що продається окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ideal Standard 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ideal Standard.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Ideal Standard Hotline New
Ціни на Ideal Standard Hotline New |
---|---|---|---|---|
Ideal Standard Hotline New 140x140 см кутова | від 21 450 грн. | 1 пропозиція | ||
Ideal Standard Hotline New 150x70 см | від 11 430 грн. | 1 пропозиція | ||
Ideal Standard Hotline New 150x150 см кутова | від 23 460 грн. | 1 пропозиція | ||
Ideal Standard Hotline New 160x70 см | від 11 490 грн. | 1 пропозиція | ||
Ideal Standard Hotline New 170x70 см | від 11 910 грн. | 1 пропозиція | ||
Ideal Standard Hotline New 170x75 см | від 12 450 грн. | 1 пропозиція | ||
Ideal Standard Hotline New 170x75 см центральний злив | від 23 430 грн. | 1 пропозиція | ||
Ideal Standard Hotline New 170x80 см | від 18 150 грн. | 1 пропозиція | ||
Ideal Standard Hotline New 180x80 см | від 15 210 грн. | 1 пропозиція | ||
Ideal Standard Hotline New 180x80 см центральний злив | від 15 570 грн. | 1 пропозиція | ||
Ideal Standard Hotline New 190x90 см | від 19 950 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →