Радіатор опалення Idmar Ventil Compact 22 300x1600 (V22300X160)
від 4 796 до 4 829 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Польща |
Модифікації Idmar Ventil Compact 22 16
Характеристики
Idmar Ventil Compact 22 300x1600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Idmar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Idmar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Idmar Ventil Compact 22 300x1600
Сортувати
Сталевий панельний радіатор IDMAR Ventil Compact 22 300x1600 (V22300X160) | 4 829 грн. |
Радіатор сталевий IDMAR Ventil Compact 22 300x1600 нижнє підключення V2230 | 4 796 грн. |
Радіатор сталевий IDMAR Ventil Compact 22 300x1600 (V22300X160) | 4 796 грн. |
Сталевий панельний радіатор IDMAR Ventil Compact 22 300x1600 (V22300X160) | 4 796 грн. |
Закрити
Рекомендуємо