Радіатор опалення KALITE 22VK 300x1600
Фото 4 | від 3 941 до 4 886 грн. Порівняти ціни 6 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Туреччина |
Модифікації KALITE 22VK 29
Характеристики
KALITE 22VK 300x1600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KALITE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KALITE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити KALITE 22VK 300x1600
Сортувати
KALITE 22 низ/справа 300х1600 (без INNER) | 4 698 грн. |
Радиатор стальной панельный Kalite 22 низ/справа 300х1600 (без INNER) | 4 047 грн. |
KALITE 22 низ/справа 300х1600 (без INNER) | 3 941 грн. |
Радіатор сталевий панельний Kalite 22 низ/праворуч 300x1600 (без Inner) 12 | 4 698 грн. |
Радиатор стальной панельный Kalite 22 низ/справа 300x1600 (без INNER) 0000 | 4 228 грн. |
Радіатор сталевий панельний KALITE 22 низ/праворуч 300х1600 (без INNER) | 4 886 грн. |
Закрити
Рекомендуємо