Радіатор опалення Idmar Ventil Compact 22 500x700 (V22500X070)
від 3 721 до 3 747 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Польща |
Модифікації Idmar Ventil Compact 22 16
Характеристики
Idmar Ventil Compact 22 500x700 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Idmar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Idmar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Idmar Ventil Compact 22 500x700
Сталевий панельний радіатор IDMAR Ventil Compact 22 500x700 (V22500X070) | 3 739 грн. |
Радіатор сталевий IDMAR Ventil Compact 22 500x700 нижнє підключення V22500 | 3 721 грн. |
Радіатор сталевий IDMAR Ventil Compact 22 500x700 (V22500X070) | 3 747 грн. |
Закрити
Рекомендуємо