Тепловий насос Iglu Inuit 6 WTI 6 кВт
від 389 582 грн. Купити! Тепловой насос воздух-вода IGLU Inuit 6 WTI с водонагревателемAirclimate.proЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: 60 міс. Поскаржитись |
Iglu Inuit 6 WTI 6 кВт |
|
Можливе встановлення догрівального ТЕНу потужністю 3, 6 або 9 кВт.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Iglu Inuit 6 WTI
Ціни на Iglu Inuit 6 WTI |
---|---|---|---|---|
Iglu Inuit 6 WTI 6 кВт | від 389 582 грн. | 1 пропозиція | ||
Iglu Inuit 9 WTI 9 кВт | від 412 583 грн. | 1 пропозиція | ||
Iglu Inuit 12 WTI 12 кВт | від 464 120 грн. | 1 пропозиція | ||
Iglu Inuit 16 WTI 16 кВт | від 535 829 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →