Тепловий насос Iglu Inuit 16 I 16 кВт
від 462 193 грн. Купити! Тепловой насос воздух-вода IGLU Inuit 16 IAirclimate.proЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: 60 міс. Поскаржитись |
Iglu Inuit 16 I 16 кВт |
|
Можливе встановлення догрівального ТЕНу потужністю 3, 6 або 9 кВт.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Iglu Inuit 16 I
Ціни на Iglu Inuit 16 I |
---|---|---|---|---|
Iglu Inuit 6 I 6 кВт | від 321 522 грн. | 1 пропозиція | ||
Iglu Inuit 9 I 9 кВт | від 339 193 грн. | 1 пропозиція | ||
Iglu Inuit 12 I 12 кВт | від 402 989 грн. | 1 пропозиція | ||
Iglu Inuit 16 I 16 кВт | від 462 193 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →