Мікрофон IK Multimedia iRig Mic Lav
Відео 3Фото 7 |
IK Multimedia iRig Mic Lav |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IK Multimedia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IK Multimedia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IK Multimedia iRig Mic Lav
Усі ціни 6 →Мікрофон IK Multimedia iRig Mic Lav | 2 768 грн. |
Мікрофон Ik Multimedia iRIG Mic Lav | 2 768 грн. |
Микрофон Ik Multimedia iRIG Mic Lav | 2 769 грн. |
Мікрофон IK Multimedia iRig Mic Lav | 2 499 грн. |
Мікрофон петельний IK Multimedia iRig MIC Lav | 2 768 грн. |
Петличний мікрофон для iPOD/iPhone/iPAD і Android IK MULTIMEDIA iRIG MIC L | 2 768 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →