Тумба IKEA Besta 180x40x64
Фото 9 |
IKEA Besta 180x40x64 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IKEA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IKEA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IKEA Besta 180x40x64
Усі ціни 6 →Тумба під телевізор ІКЕА BESTA 180х40х64 см Дуб білий морений (70299884) | 7 290 грн. |
Тумба під телевізор ІКЕА BESTA 180х40х64 см Білий (70299879) | 6 885 грн. |
Тумба під телевізор ІКЕА BESTA 180х40х64 см Чорно-коричневий (80299874) | 7 290 грн. |
Тумба під телевізор IKEA BESTA 180x40x64 см (702.998.79) | 6 290 грн. |
Тумба під телевізор IKEA BESTA 180x40x64 см (702.998.84) | 6 660 грн. |
Тумба під телевізор IKEA BESTA 180x40x64 см (802.998.74) | 6 660 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →