Тумба Sonorous NEO 3130
Sonorous NEO 3130 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sonorous 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sonorous.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sonorous NEO 3130
Sonorous NEO 3130-C-SLV NEO3130-C-SLV | 7 349 грн. |
Підставка для телевізора Sonorous NEO 3130-C-SLV | 7 350 грн. |
Sonorous NEO 3130-B-SLV NEO3130-B-SLV | 7 649 грн. |
Підставка для телевізора Sonorous NEO 3130-B-SLV | 7 650 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →