Ліжечко IKEA Mydal (203.654.28)
Відео 2Фото 4 |
IKEA Mydal |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IKEA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IKEA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IKEA Mydal
Двоярусне ліжко дитяче MYDAL IKEA 204.676.29 білий 90х200 | 27 351 грн. |
Двоярусне ліжко дитяче MYDAL IKEA 001.024.52 сосна 90х200 | 19 531 грн. |
Ліжко двоярусне IKEA MYDAL 90х200 см сосна (001.024.52) | 14 786 грн. |
Ліжко двоярусне IKEA MYDAL 90х200 см біле (204.676.29) | 20 706 грн. |
Каркас ліжка двох'ярусної IKEA MYDAL сосна 001.024.52 | 12 925 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →