Ліжечко Lionelo Leonie
Фото 7 |
Lionelo Leonie |
|
Ремені для кріплення до батьківського ліжка. Кишеня для дрібниць.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lionelo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lionelo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lionelo Leonie
Усі ціни 29 →Кроватка Lionelo Leonie Beige Sand | 6 190 грн. |
Дитяче ліжко Lionelo Leonie grey stone (LO.LE02) | 6 199 грн. |
Ліжечко Lionelo приставне Leonie Beige Sand (LO-LEONIE BEIGE SAND) | 5 735 грн. |
Ліжечко Lionelo приставне Leonie Grey Stone (LO-LEONIE GREY STONE) LO-LEON | 6 199 грн. |
Ліжко 3 в 1 Lionelo Leonie Beige Sand 29935438 | 5 889 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості ліжечка Lionelo Leonie:
- Розмір в складеному вигляді: 64x15x99 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →