Смартгодинник
IMILAB W02
Відео 7Фото 10 |
IMILAB W02
Дисплей:1.85 ", 280x240 пікс, TFT
Корпус:сталь, IP68
Сповіщення:звуковий сигнал, вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, кисень у крові, рівень стресу
Можливість здійснювати Bluetooth-дзвінки. Силіконовий браслет із магнітними вставками.
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики W02
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IMILAB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IMILAB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IMILAB W02
Усі ціни 27 →Смарт-годинник Imilab W02 Black | 1 245 грн. |
Смарт-годинник Xiaomi Imilab W02 Black | 975 грн. |
Смарт-часы Xiaomi iMiLab Smart Watch W02 Black (IMISW02) IMISW02 Black | 1 349 грн. |
Смарт-годинник iMiLab W02 Black IMISW02 Black | 1 349 грн. |
Смарт-часы Xiaomi Imilab W02 Black | 958 грн. |
ще 20 пропозицій
Доповнюю свій відгук, користуюсь вже пів року. Ремінець магнітний поки добре тримається. Інший навіть не раз і не встановлював. Великий яскравий дисплей, магнітний ремінець та відносно недурна швидкість роботи. Доречі металева частина корпусу не облізла на моє здивування) Не понравилось те, що мало тримають, зараз мені їх вистачає всього на 2-3 дні, не більше. Для мене це минув |
Значить, після покупки минуло 3 тижні. Що можна сказати, виглядають вони прямо добре, зарядку тримають від 2х днів повного насильства до 6 днів коли вимкнені всі моніторинги( через додаток ). Яскравість була на 100% та тайм аут екрану через 10 сек. і якщо просто дивитися час і читати повідомлення, то вони від однієї підзарядки пропрацюють 5 - 6 днів, ну може 7 у когось. У стандартної програми glorifit 100 циферблатів, можна ще завантажити штук 400 через додаток imilab циферблати, але щоб їх завантажити потрібно завантажити додатково hello imilab. Два ремінці в комплекті, і магнітний це одна з кращих розробок китайців, що добре сидить на руці, не розтігується (якщо у вас обхват зап'ястя не більше 19 см.) Добре працюють кнопка і крутушки. Зв'язок не втрачає. Можна купатися в душі з ними Це екран, круто звичайно що він великий але дозвіл маленький, тих кого бісять пікселі то вони тут добре видно з близько, але на відстані норм. Ще він погано вважає кроки та пройдену відстань, порівнював із mi smart band 4. Завжди вважає у мінливу сторону. Буває нормально, але потім до кінця дня все рівно відстає. З четвіркою проходив 4 роки і вона працює в цьому плані набагато чіткіше! Фрезит меню Александр Марьенко: користуюся IMILAB W02 менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →