IMILAB KW66
Відео 28Фото 27 |
Смартгодинник однієї з численних дочірніх компаній Xiaomi належать до бюджетного сегменту і пропонують базовий набір функцій для тих, кому не потрібні додаткові опції на зразок пульсоксиметра, датчика температури і відповіді на вхідні дзвінки, що впливають на ціну пристрою. У такий» джентльменський " набір можливостей входять показ часу і дати, відстеження пульсу, моніторинг сну, підрахунок пройдених кроків і витрачених на це калорій, 13 встановлених спортивних режимів, будильник, відображення дзвінків і повідомлень і віддалене управління відтворенням музики.
GPS-модуля немає, зате всі ці дрібні нюанси з лишком окупає дизайн Xiaomi Imilab KW66: класична кругла форма, 1.28-дюймовий TFT-дисплей, покритий зігнутим 3D-склом, корпус з цинкового сплаву, IML-обробка задньої кришки з підвищеною стійкістю до подряпин і силіконовий ремінець. Загалом, незважаючи на доступний цінник, виглядають годинник досить гідно. Особливо з урахуванням пило - і вологозахисту за стандартом IP68, яка дозволяє приймати душ, займатися під дощем і купатися з годинником на руці. Доповнює картину акумулятор ємністю 340 мАгод, який забезпечує до 30 днів автономної роботи, але в режимі очікування. При звичайному використанні можна розраховувати на 15 днів без підзарядки.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IMILAB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IMILAB.
Купити IMILAB KW66
Усі ціни 24 →Смарт-годинник iMiLab KW66 Black | 1 499 грн. |
Xiaomi IMILAB iMi KW66 Black | 1 049 грн. |
Смарт-годинник Xiaomi IMILAB KW66 Black | 1 200 грн. |
Смарт-годинник Xiaomi iMi KW66 Black | 849 грн. |
IMILAB KW66 Black Смарт-годинник Xiaomi Imilab KW66 black UA UCRF | 999 грн. |
Хороша модель. Батарея тримає тиждень, коли спарений з телефоном. Якщо від'єднати - всі два. Дизайн, великий екран, інший ремішок, багато змінних циферблатів. Немає української мови,немає захисної плівки навіть під замовлення. користуюся IMILAB KW66 кілька місяців |
Гаджет виглядає краще ніж працює. Головна перевага – дуже великий екран, на якому без проблем можна прочитати текст СМС, а також повідомлення від Телеграм та Вайбер, повідомлення від Вотсапп не читаються. Гаджет розряджається просто блискавично. Якщо включені, як із заводу, постійні моніторинги пульсу та рівня кисню, три дні – це максимум. Якщо це відключити – тиждень. Є питання щодо води: у душі циферблат негайно оживає і безперервно змінює зображення на екрані, не знаю, як це працює, враховуючи, що вимкнений екран на дотик пальців не реагує, лише на поняття руки. igor stolyarov: користуюся IMILAB KW66 менше місяця |