Набір змішувачів Imprese Kit 20080
Imprese Kit 20080 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Kit 20080
Усі ціни 17 →Набір змішувачів для ванної кімнати Imprese kit20080 | 6 235 грн. |
Набір змішувачів для ванни Imprese (kit20080) kit20080 | 6 235 грн. |
Набір змішувачів для ванної IMPRESE KIT хром латунь kit20080 | 6 352 грн. |
Imprese Imprese KIT 20080 набір змішувачів (3 в 1), змішувач для умивальни | 3 563 грн. |
Imprese Imprese kit20080 48526 | 6 235 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →