Набір змішувачів Imprese Kit 21081
Фото 7 |
Imprese Kit 21081 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Kit 21081
Усі ціни 9 →Набір змішувачів Imprese 3 в 1 хром kit21081 | 5 593 грн. |
Набір змішувачів для ванни Imprese (kit21081) kit21081 | 5 593 грн. |
Набір змішувачів для ванної IMPRESE хром латунь kit21081 | 5 593 грн. |
Imprese Imprese KIT 21081 набір змішувачів (3 в 1), змішувач для умивальни | 5 006 грн. |
Набір змішувачів для ванни Imprese Kit (kit21081) | 5 593 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →