Душова система Imprese Odlove T-15300
Imprese Odlove T-15300 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Odlove T-15300
Усі ціни 18 →Душова система з термостатом Imprese Centrum SQ хром T-15300SQ | 12 649 грн. |
Душова система із термостатом IMPRESE CENTRUM із верхнім душем латунна хро | 12 649 грн. |
Душова система с термостатом Imprese CENTRUM SQ (T-15300SQ) T-15300SQ | 12 649 грн. |
Душова система Imprese Centrum SQ з термостатом (T-15300SQ) T-15300SQ | 10 065 грн. |
Imprese Imprese CENTRUM SQ система душова (термостат для душа, верхній душ | 10 064 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →