Каструля Infinity New Leaves 6888764
Infinity New Leaves 6888764 |
|
Підходить для всіх типів плит, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Infinity 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Infinity.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Infinity New Leaves 6888764
Усі ціни 11 →Каструля Infinity SD-0001 New Leaves, зі скляною кришкою, 24 см, 6,5 л (68 | 688 грн. |
Каструля Infinity SD-0001 Leaves New люкс 24 см 6.5 л (6888764) | 798 грн. |
Кастрюля Infinity SD-0001 Leaves New люкс 24 см 6.5 л (6888764) | 798 грн. |
Кастрюля INFINITY SD-0001 New /люкс/cк.кр/24 см/6.5 л /Leaves (6888764) 68 | 732 грн. |
Каструля Infinity SD-0001 New Leaves 6.5 л (6888764) 6888764 | 688 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →