Сковорідка Ardesto Black Mars Avior AR0726BS 26 см
Фото 6 |
Ardesto Black Mars Avior AR0726BS |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto Black Mars Avior AR0726BS 26 см
Усі ціни 38 →ARDESTO BLACK MARS AVIOR (AR0726BS) | 1 073 грн. |
Сковорода Ardesto Black Mars Avior, 26 см, сіра (AR0726BS) | 879 грн. |
Сковорода Ardesto Black Mars Avior 26 см (AR0726BS) | 1 235 грн. |
ARDESTO BLACK MARS AVIOR (AR0726BS) | 1 068 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Ardesto Black Mars Avior AR0726BS
Ціни на Ardesto Black Mars Avior AR0726BS |
---|---|---|---|---|
Ardesto Black Mars Avior AR0720BS 24 см | від 791 грн. | 31 пропозиція | ||
Ardesto Black Mars Avior AR0726BS 26 см | від 870 грн. | 39 пропозицій | ||
Ardesto Black Mars Avior AR0728BS 28 см | від 949 грн. | 37 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →