Каструля Infinity Pastel Green 6873726
Infinity Pastel Green 6873726 |
|
Підходить для всіх типів плит, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Infinity 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Infinity.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Infinity Pastel Green 6873726
Усі ціни 11 →Каструля Infinity SCE-P558 Pastel Green, зі скляною кришкою, 20 см, 3,7 л | 562 грн. |
Каструля Infinity SCE-P558 Pastel Green люкс 20 см 3.7 л (6873726) | 646 грн. |
Кастрюля Infinity SCE-P558 Pastel Green люкс 20 см 3.7 л (6873726) | 644 грн. |
Кастрюля INFINITY SCE-P558 /люкс/cк.кр/20 см / 3.7 л /Pastel Green (687372 | 745 грн. |
Каструля Infinity SCE-P558 Pastel Green 3.7 л (6873726) 6873726 | 559 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Infinity Pastel Green 6873726
Ціни на Infinity Pastel Green 6873726 |
---|---|---|---|---|
Infinity Pastel Green 6873724 | від 461 грн. | 12 пропозицій | ||
Infinity Pastel Green 6873725 | від 507 грн. | 12 пропозицій | ||
Infinity Pastel Green 6873726 | від 556 грн. | 12 пропозицій | ||
Infinity Pastel Green 6873727 | від 620 грн. | 12 пропозицій | ||
Infinity Pastel Green 6873728 | від 685 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →