Бігова доріжка inSPORTline Excel Run
Фото 3 |
inSPORTline Excel Run
Система навантаження:магнітна
Вага користувача:до 100 кг
Бігове полотно:110x35 см
Важелі для тренувань
Всі характеристики
Характеристики Excel Run
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог inSPORTline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі inSPORTline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити inSPORTline Excel Run
Усі ціни 7 →Бігова доріжка для дому inSPORTline Excel Run 2678 | 18 052 грн. |
Бігова доріжка для дому inSPORTline Excel Run 2678 | 18 052 грн. |
Беговая дорожка inSPORTline Excel Run | 15 640 грн. |
Insportline Excel Run In2678 | 18 040 грн. |
Insportline Excel Run In2678 | 18 491 грн. |
Insportline Excel Run In2678 | 18 942 грн. |
Бігова доріжка для дому inSPORTline Excel Run | 18 052 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →