Зарядний пристрій Intaleo TCG242
Фото 3 |
Intaleo TCG242 |
|
Сумісний з розетками двох міжнародних стандартів — EU і US.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intaleo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intaleo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intaleo TCG242
Усі ціни 11 →Зарядное устройство для Intaleo 12W Fast Charge 2USB 2.4A white (128312657 | 250 грн. |
Зарядний пристрій Intaleo TCG242 (2USB2,4A) + Lightning cable white (12831 | 399 грн. |
Intaleo Зарядний пристрій Intaleo TCG242 (2USB2,4A) + Lightning cable whit | 399 грн. |
Мережевий зарядний пристрій Intaleo TCG242 (2USB, 2.4A) White (12831264774 | 399 грн. |
Intaleo TCG242 (2USB, 2.4A) White (1283126477454) + кабель Lightning 12831 | 399 грн. |
ще 6 пропозицій
Цей зарядний пристрій від Intaleo мені порадивши знайомий з Comfy, типу безпроблемний. Використовую постійно вдома на протязі 3 років. Працює стабільно та без нарікань. Оригінальний кабель прикольний та гнучкий, але довелося його віддати племінниці, бо вона їх постійно злидає. Це український виробник. Ціна, приємний дизайн та матеріали, два порти USB. Для себе не знайшов. Сергій: користуюся Intaleo TCG242 більше року |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →