Зарядное устройство Intaleo TCG242
Фото 3 |
Intaleo TCG242 |
|
Совместим с розетками двух международных стандартов — EU и US.
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Intaleo 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Intaleo.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Intaleo TCG242
Все цены 12 →Зарядное устройство для Intaleo 12W Fast Charge 2USB 2.4A white (128312657 | 250 грн. |
Зарядний пристрій Intaleo TCG242 (2USB2,4A) + Lightning cable white (12831 | 399 грн. |
Intaleo Зарядний пристрій Intaleo TCG242 (2USB2,4A) + Lightning cable whit | 399 грн. |
Мережевий зарядний пристрій Intaleo TCG242 (2USB, 2.4A) White (12831264774 | 399 грн. |
Intaleo TCG242 (2USB, 2.4A) White (1283126477454) + кабель Lightning 12831 | 399 грн. |
eще 7 предложений
Цей зарядний пристрій від Intaleo мені порадив знайомий з Comfy, типу безпроблемний. Використовую постійно вдома на протязі 3 років. Працює стабільно та без нарікань. Оригінальний кабель прикольний та гнучкий, але прийшлося його віддати племінниці, бо вона їх постійно нищить. До речі, це український виробник. Ціна, приємний дизайн та матеріали, два порти USB. Для себе не знайшов. Сергій: пользуюсь Intaleo TCG242 более года |
Добавить отзыв
РекомендуемСравнить в таблице →