від 3 000 грн.силова лава, для преса, гіперекстензія, кут: від'ємний, складана, користувач до 120 кг
від 1 501 грн.турнік, для шведської стінки, паралельний хват, користувач: до 120 кг
від 55 962 грн.силовий тренажер, вантажно-блочна, вага навантаження: до 105 кг, 235x225x71 см
від 12 500 грн.турнік і бруси, підлогові, упор для преса, користувач: до 120 кг
від 59 796 грн.силовий тренажер, вантажно-блочна, вага навантаження: до 105 кг, 230x209x71 см
від 9 342 грн.класична, спортивна, турнік перенавісний, розпірне кріплення, шкала зросту
від 5 800 грн.силова лава, для жиму, кут: додатний, від'ємний, вертикальний, горизонтальний, користувач до 120 кг
від 4 190 грн.турнік і бруси, настінний монтаж, упор для преса, користувач: до 120 кг
від 25 218 грн.силовий тренажер, вільна вага, вага навантаження: до 150 кг, 118х182х97 см
від 14 424 грн.класична, спортивна, упор для преса, турнік перенавісний, розпірне кріплення, шкала зросту
від 22 398 грн.лава зі стійкою, для жиму, кут: додатний, користувач до 220 кг
від 55 080 грн.силовий тренажер, вільна вага, вага навантаження: до 300 кг, 136х190х169 см
від 44 496 грн.лава зі стійкою, для жиму, кут: горизонтальний, навантаження до 300 кг
від 31 560 грн.турнік і бруси, підлогові, упор для преса, користувач: до 200 кг
від 80 034 грн.блокова рама, вантажно-блочна, вага навантаження: до 105 кг, турнік, 221x278x71 см