Варильна поверхня Interline HIV 368 SPT BA чорний
Фото 3 |
Interline HIV 368 SPT BA чорний |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Interline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Interline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Interline HIV 368 SPT BA чорний
Усі ціни 40 →Interline Interline HIV 368 SPT BA | 7 999 грн. |
Індукційна варильна поверхня INTERLINE HIV 368 SPT BA 11942 | 7 600 грн. |
INTERLINE HIV 368 SPT BA | 7 546 грн. |
Interline HIV 368 SPT BA офіційна гарантія | 7 749 грн. |
Варильна поверхня електрична Interline Hiv 368 Spt BA | 7 481 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →