Каструля Tefal Duetto+ G7194234
Фото 10 |
Tefal Duetto+ G7194234 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Duetto+ G7194234
Усі ціни 12 →TEFAL Duetto+ 1.5 л (G7194234) | 999 грн. |
Каструля з кришкою Tefal Duetto+ 16 см G7194234 | 999 грн. |
TEFAL Duetto+ 1.5 л (G7194234) | 999 грн. |
Кастрюля с крышкой Tefal Duetto+, 16 см, 1.5 л, нержавеющая сталь G7194234 | 979 грн. |
Каструля з кришкою Tefal Duetto+ 1.5 л (G7194234) | 999 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Tefal Duetto+ G7194234
Ціни на Tefal Duetto+ G7194234 |
---|---|---|---|---|
Tefal Duetto+ G7194234 | від 979 грн. | 12 пропозицій | ||
Tefal Duetto+ G7194355 | від 1 146 грн. | 4 пропозиції | ||
Tefal Duetto+ G7194455 | від 1 436 грн. | 10 пропозицій | ||
Tefal Duetto+ G7194655 | від 1 769 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →