Варильна поверхня Gorenje ECT 643 SYB чорний
Фото 5 |
Gorenje ECT 643 SYB чорний |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gorenje ECT 643 SYB чорний
Усі ціни 7 →GORENJE ECT 643 SYB | 8 680 грн. |
Варочная поверхность Gorenje ECT 643 SYB | 8 707 грн. |
Варильна поверхня Gorenje ECT643SYB | 8 636 грн. |
GORENJE ECT 643 SYB | 8 416 грн. |
Gorenje ECT643SYB | 8 548 грн. |
Варильна поверхня Gorenje ECT643SYB | 8 559 грн. |
Варочная поверхность Gorenje ECT 643 SYB | 9 272 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →