Компресор Intertool AC-0003
Відео 4Фото 6 |
Intertool AC-0003 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool AC-0003
Усі ціни 10 →Автомобильный компрессор (электрический) Intertool AC-0003 | 1 659 грн. |
Intertool Компрессор автомобильный Intertool 12В два цилиндра 30мм (AC-000 | 1 570 грн. |
Автомобільний компресор Intertool AC-0003 | 1 831 грн. |
Автомобільний компрессор 12 В. Два циліндри 30 мм INTERTOOL AC-0003 | 1 997 грн. |
Автомобільний компрессор 12 В. Два циліндри 30 мм INTERTOOL AC-0003 | 2 299 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →