Зарядний пристрій Intertool AT-3033
Intertool AT-3033 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool AT-3033
Усі ціни 17 →Intertool Intertool AT-3033 | 1 299 грн. |
Автомобильное зарядное устройство Intertool AT-3033 | 1 102 грн. |
Зарядний пристрій Intertool AT-3033 | 1 119 грн. |
Зарядний пристрій Intertool AT-3033 | 1 169 грн. |
Автомобільний зарядний пристрій Intertool AT-3033 | 1 169 грн. |
ще 12 пропозицій
Пристрій оснащений захистом від перегріву, короткого замикання і підключення зі зворотною полярністю. Максимальний струм заряду для 6 в АКБ — 3 а, для 12 В АКБ — 6 А.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →