Мийка високого тиску Vitals Master AM 6.5-120W
Відео 2Фото 10 |
Vitals Master AM 6.5-120W |
|
Матеріал помпи алюміній. Функція автостоп — відключення двигуна при віджатому курко пістолета
Як подовжити життя мінімийціЯк правильно користуватися мийкою високого тиску, щоб вона прослужила якнайдовше
FAQ про мийки високого тиску: відповіді на часті питанняКраще дізнатися все про мінімийки тут, ніж намагатися добитися щирої відповіді у продавця в магазині
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitals 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitals.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitals Master AM 6.5-120W
Усі ціни 26 →Мийка високого тиску Vitals Master Am 6.5-120w turbo 120547 | 4 693 грн. |
Мийка високого тиску Vitals Am 6.5-120wr сomfort | 4 800 грн. |
Vitals Vitals Am 6.5-120wr сomfort 178232 | 4 800 грн. |
Мойка высокого давления Vitals Master Am 6.5-120w turbo | 4 676 грн. |
Мойка высокого давления VITALS MASTER Am 6.5-120w turbo | 4 693 грн. |
ще 20 пропозицій
Тихий звук, потужність, асинхр. мотор, якість шлангів, самого пристрою в цілому, може до бачка длч піни можна причепитися, але не факт, що ще не підштовхувався. Натиск води мене нізащо не збентежив, боявся що буде гірше. Витрата води моя суб'єктивна думка велика, хочеться відсотків на 30 менше) користуюся Vitals Master AM 6.5-120W менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Це мій перший досвід, миття вражала тим, що дуже тиха, шукав саме безщілинний двигун, прикольна функція відключення, якщо є прасування води або інші нюанси з подачею. Шланг 7 метрів вистачає, в ідеалі хочеться 8, моделі з 5-метровим шлангом при пошуку відкидав відразу. Шланг так само порадував, гнучкий жорсткий, прокручується по осі при подулючении, тобто. пістолет можна крутити по осі, начебто не всі пістолети мають таку функцію.
Боявся що буде заслабка, а ні, навіть звичайною насадкою збиває нодуючий бруд з шиферу, плитки, цементу! Машину також помив, але без піни, тож писати не буду.
Витрата здивувала, думав буде набагато менше, купив спеціально бак на 40л, щоб шланг водопроводу не підключати взимку і побачив витрату води. 60 літрів пішло досить швидко, як для мене. Загалом задоволений покупкою, купуватиму грязьову фрезу і активну піну!