Ланцюгова пила Intertool DT-2206
Відео 4Фото 10 |
Intertool DT-2206 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool DT-2206
Усі ціни 13 →Акумуляторна ланцюгова пила Intertool DT-2206 | 2 799 грн. |
Пилка ланцюгова електрична Intertool 40см (DT-2206) | 2 969 грн. |
Intertool Intertool DT-2206 129434 | 3 299 грн. |
Пила цепная электрическая 2400Вт, шина 40см, SDS-система натяжки цепи, пря | 3 299 грн. |
Intertool Пила цепная электрическая Intertool 2400Вт, шина 40см, плавный п | 2 596 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди