Ланцюгова пила Intertool DT-2208
Intertool DT-2208 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool DT-2208
Усі ціни 14 →Мотопила цепная Intertool DT-2208 | 2 247 грн. |
Бензопила ланцюгова Intertool (DT-2208) | 2 429 грн. |
Intertool Intertool DT-2208 127990 | 2 699 грн. |
Бензопила (мотопила) цепная 2.2 кВт., 52 см3, шина 45 см., 3200 об/мин INT | 2 699 грн. |
Бензопила ланцюгова 2.4 кВт., 52 см3, шина 45 см/18", шаг 0,325", мін/макс | 2 699 грн. |
ще 9 пропозицій