Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Електроінструмент   /   Пили   /   Intertool

Циркулярна пила Intertool WT-0621

Фото - Пила Intertool WT-0621
Відео 2Фото 8
Intertool WT-0621
1.5 кВт / 190 мм1.8 кВт / 210 мм
Основне
Тип пристроюциркулярна (дискова)
Типпереносна
Джерело живленняелектромережа (230 В)
Двигун
Розташування двигунапоперечно
Потужність1800 Вт
Макс. оберти диска5000 об/хв
Ріжуче обладнання
Розмір шини / диску210 мм
Діаметр посадкового отвору30 мм
Глибина різу73 мм
Глибина пропилу (нахил 45°)48 мм
Кут нахилу пили45 °
Функції та можливості
Функціїлазерний маркер
Офіційний сайтintertool.ua
Дата додавання на E-Katalogберезень 2019
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Пили: різновиди, призначення та поради щодо виборуКороткий огляд різних видів пил і пильних верстатів з порадами щодо вибору інструментів

Купити Intertool WT-0621

Усі ціни 6 →

Пила дискова Intertool WT-0621

Виробник: Intertool / Тип: торцювальна / Конструкція: настільна / Потужність, Вт: 1800 Вт / Робота від акумулятора: немає / Р... щеобота з металом: є / Швидкість обертання: 5000 об / хв
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 480 грн.

Дискова пилка Intertool WT-0621

Zhuk.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
3 599 грн.

Intertool Intertool WT-0621 129283

ВенконЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 999 грн.

Пила дискова 1,8 кВт, 5000 об/хв, кут 90°-45°, глибина розпилу 73-48 мм, диск 210×30 мм, 40 зубів, лазер INTER

Sota.storeМенше року
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
3 999 грн.

Пила дисковая (циркулярная) Intertool WT-0621 (1800 Вт, 5000 об/мин, угол 90-45, глубина распила 73-48 мм, диск 210*30 мм, 4

Максимальная эффективность Дисковая пила INTERTOOL WT-0621 позволяет производить быстрый распил древесины и отлично справ... щеляется с большими объемами работы. Установлен пильный диск диаметром 210 мм с максимальной глубиной пропила до 73 мм под углом 90⁰, до 48 мм - под углом 45⁰. Двигатель мощностью 1800 Вт и высокая частота вращений (5000 об/мин) без проблем справляются с твердыми породами
Mhata.com.uaЗ нами 3 роки
(Харків)
Поскаржитись
3 358 грн.

Пила дискова ручна циркулярна електрична Intertool WT-0621 1800 Вт x 210 мм SemiPROF

Маркетплейс: MAUDAU  LifeShopper З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
4 492 грн.

Динаміка цін на Intertool WT-0621

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Intertool WT-0621

Ціни на Intertool WT-0621
Intertool WT-0618 від 4 624 грн.1 пропозиція
Intertool WT-0621 від 3 358 грн.6 пропозицій
Відеоогляди