Ланцюгова пила Intertool DT-2204
Відео 1Фото 2 |
Intertool DT-2204 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool DT-2204
Усі ціни 14 →Електрична ланцюгова пила Intertool DT-2204 | 2 499 грн. |
Пила цепная Intertool DT-2204 | 2 497 грн. |
Intertool Intertool DT-2204 117895 | 2 999 грн. |
Пила цепная 2400 Вт, 800 м/мин, шина 40 cм, 230 В, прямой двигатель INTERT | 2 999 грн. |
Пила ланцюгова електрична 2400 Вт, шина 40 см, плавний пуск, прямий двигун | 2 999 грн. |
ще 9 пропозицій
Потужності вистачає, ланцюг норм якщо гостра, інше напишу по більш тривалому терміні експлоотації Напилок на один раз і погано заточений ланцюг, рукоять не прогумована як описували, збрехали але норм Роман Бредюк: користуюся Intertool DT-2205 менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди