Ланцюгова пила Yamamoto ECS 2850
Фото 12 |
Yamamoto ECS 2850 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yamamoto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yamamoto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yamamoto ECS 2850
Усі ціни 11 →Електропила ланцюгова Yamamoto ECS-2850 114065 | 2 675 грн. |
Електропила Yamamoto ECS-2850 (плавний пуск, гальмо ланцюга, 1 шина, 1 лан | 3 375 грн. |
Електропила Yamamoto ECS-2850 (плавний пуск, гальмо ланцюга, 1 шина, 1 лан | 4 005 грн. |
Електропила Yamamoto ECS-2850 (плавний пуск, гальмо ланцюга, 1 шина, 1 лан | 3 690 грн. |
Пила ланцюгова Yamamoto ECS 2850 | 2 808 грн. |
ще 6 пропозицій