Тример Intertool DT-2231
Фото 14 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Купити Intertool DT-2231
Усі ціни 12 →Садовий тример Intertool DT-2231 | 2 489 грн. |
Intertool Intertool DT-2231 118679 | 2 999 грн. |
Мотокоса Intertool DT-2231 | 2 497 грн. |
Мотокоса Intertool (DT-2231) | 2 699 грн. |
Intertool Мотокоса 1.7 кВт, катушка, 3-х лопастной нож, плечевой ремень In | 2 399 грн. |
Бюджетна мотокоса для домашнього використання
Мотокоса Intertool DT-2231 - це економічний варіант для домашнього застосування, що поєднує базові функції і доступну ціну. Її конструкція включає надійний бензиновий двигун потужністю 2.3 к.с. та робочим об'ємом 43 см³, що забезпечує достатню ефективність для виконання стандартних завдань щодо догляду за ділянкою.
Універсальність у роботі
Комплектація двома різальними системами робить мотокосу Intertool DT-2231 універсальним інструментом, здатним впоратися як із звичайною газонною травою, так і з більш жорсткою рослинністю, включаючи чагарники та очерет. Включення в комплект котушки з ліскою та трилопатевим ножем дозволяє легко перемикатися між різними типами робіт без необхідності придбання додаткових аксесуарів.
Простота та комфорт використання
Безперечною перевагою мотокоси є її простота в експлуатації та обслуговуванні, завдяки чому вона ідеально підходить для користувачів без досвіду роботи з подібною технікою. Ручний стартер, зручна рукоятка "велосипедного" типу та пряма штанга забезпечують високий рівень контролю та комфорту при роботі.
Модификації Intertool DT-2231
Ціни на Intertool DT-2231 |
---|---|---|---|---|
Intertool DT-2231 | від 2 399 грн. | 12 пропозицій | ||
Intertool DT-2232 | від 2 500 грн. | 13 пропозицій |