Пістолет для герметика Intertool HT-0021
Intertool HT-0021 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool HT-0021
Пістолет для видавлювання силікону INTERTOOL HT-0021 | 169 грн. |
Пістолет для силикона (Intertool) HT-0021 | 84 грн. |
Пістолет для видавлювання силікону INTERTOOL HT-0021 | 76 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →