Пістолет для герметика Intertool HT-0026
Фото 7 |
Intertool HT-0026 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool HT-0026
Усі ціни 6 →Intertool Intertool HT-0026 | 249 грн. |
Пістолет для видавлювання силікону INTERTOOL HT-0026 | 349 грн. |
Пістолет для силікону Intertool тубус 375 мм х 600 мл (HT-0026) | 249 грн. |
Пістолет для видавлювання силікону 600мл INTERTOOL HT-0026 | 274 грн. |
Пістолет для видавлювання силікону INTERTOOL HT-0026 (58237) | 249 грн. |
Пістолет для видавлювання силікону 600мл INTERTOOL HT-0026 | 249 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →