Похідний ніж Intertool HT-0590
Фото 8 |
Intertool HT-0590 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool HT-0590
Усі ціни 16 →Intertool Intertool HT-0590 | 369 грн. |
Нож складной 165 мм, ручка с деревянными вставками HT-0590 Intertool | 369 грн. |
Intertool Нож складной Intertool 165 мм, ручка с деревянными вставками (HT | 359 грн. |
Ніж складаний Intertool 165 мм (HT-0590) | 429 грн. |
Ніж універсальний Intertool HT-0590s - 165 мм складаний (DR-000055383) TRG | 418 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →