Мультитул Intertool HT-0540
Відео 3Фото 7 |
Intertool HT-0540 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool HT-0540
Усі ціни 19 →Intertool Intertool HT-0540 128417 | 429 грн. |
Мультиинструмент 165мм, 12 в 1 с чехлом HT-0540 Intertool | 429 грн. |
Мультитул Intertool HT-0540 | 399 грн. |
Intertool Мультиинструмент Intertool 12 в 1 с чехлом (HT-0540) | 422 грн. |
Багатофункціональний мультиінструмент мультитул 12 в 1 INTERTOOL HT-0540 т | 550 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →