Похідний ніж Intertool HT-0593
Фото 5 |
Intertool HT-0593 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool HT-0593
Усі ціни 13 →Intertool Intertool HT-0593 | 239 грн. |
Intertool Нож складной Intertool 164 мм, ручка с пластиковыми вставками (H | 239 грн. |
Ніж універсальний Intertool HT-0593s - 164 мм складаний (DR-000055376) TRG | 271 грн. |
Ніж складаний 164 мм, ручка із пластиковими вставками. INTERTOOL HT-0593 | 502 грн. |
Ніж складаний 164 мм, ручка із пластиковими вставками. INTERTOOL HT-0593 | 398 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →